33 tweedehands Nissan primastar

Er zijn op dit moment geen advertenties in jouw land voor deze zoekopdracht. We tonen je opties uit nabijgelegen landen.

Advertenties uit Frankrijk

Deze advertenties worden getoond als internationaal om je te helpen vergelijken.

FR
NISSAN PRIMASTAR
🇫🇷 FR

NISSAN PRIMASTAR

33.980 €
2008 j 22.608 km Diesel Automaat

Achetez cette NISSAN PRIMASTAR d'occasion reconditionnée L1 3T 2.0 DCI 150 DCT Tekna - 8 PLACES Diesel 9 places Qgris Boîte auto à 33 980 € avec Distinxion.

Distinxion FOUGERES
Advertentie bekijken
NISSAN PRIMASTAR
🇫🇷 FR

NISSAN PRIMASTAR

31.890 €
2008 j 6 km Diesel Handgeschakeld

Achetez cette NISSAN PRIMASTAR d'occasion reconditionnée L2H1 3T1 2.0 DCI 150 N-CONNECTA+PACK CARGO 3PL Diesel 3 places Qgris Boîte manuelle à 31 890 € avec Distinxion.

Distinxion Marciac
Advertentie bekijken
Nissan PRIMASTAR COMBI Primastar Combi L2H1 3.0t 2.0 dCi 150 S/S BVM Tekna Occasion
🇫🇷 FR

Nissan PRIMASTAR COMBI Primastar Combi L2H1 3.0t 2.0 dCi 150 S/S BVM Tekna Occasion

35.998 €
2008 j 23.700 km Diesel Handgeschakeld

Devenez propriétaire de votre automobile neuve ou d'occasion en remboursant une mensualité sur la base du montant financé et de la durée choisie.

Starterre Thuisbezorging
Advertentie bekijken
Nissan PRIMASTAR COMBI Primastar Combi L1H1 3.0t 2.0 dCi 150 S/S BVM Tekna Occasion
🇫🇷 FR

Nissan PRIMASTAR COMBI Primastar Combi L1H1 3.0t 2.0 dCi 150 S/S BVM Tekna Occasion

33.798 €
2008 j 22.000 km Diesel Handgeschakeld

Devenez propriétaire de votre automobile neuve ou d'occasion en remboursant une mensualité sur la base du montant financé et de la durée choisie.

Starterre Thuisbezorging
Advertentie bekijken
Nissan PRIMASTAR COMBI Primastar Combi L1H1 3.0t 2.0 dCi 170 S/S BVA9 Tekna Zéro km immatriculé
🇫🇷 FR

Nissan PRIMASTAR COMBI Primastar Combi L1H1 3.0t 2.0 dCi 170 S/S BVA9 Tekna Zéro km immatriculé

44.498 €
2008 j 30 km Diesel Automaat

Devenez propriétaire de votre automobile neuve ou d'occasion en remboursant une mensualité sur la base du montant financé et de la durée choisie.

Starterre Thuisbezorging
Advertentie bekijken
Nissan PRIMASTAR COMBI Primastar Combi L1H1 3.0t 2.0 dCi 170 S/S BVA9 Tekna Zéro km immatriculé
🇫🇷 FR

Nissan PRIMASTAR COMBI Primastar Combi L1H1 3.0t 2.0 dCi 170 S/S BVA9 Tekna Zéro km immatriculé

41.758 €
2008 j 30 km Diesel Automaat

Devenez propriétaire de votre automobile neuve ou d'occasion en remboursant une mensualité sur la base du montant financé et de la durée choisie.

Starterre Thuisbezorging
Advertentie bekijken
Nissan PRIMASTAR COMBI Primastar Combi L1H1 3.0t 2.0 dCi 170 S/S BVA9 Tekna Zéro km immatriculé
🇫🇷 FR

Nissan PRIMASTAR COMBI Primastar Combi L1H1 3.0t 2.0 dCi 170 S/S BVA9 Tekna Zéro km immatriculé

41.998 €
2008 j 30 km Diesel Automaat

Devenez propriétaire de votre automobile neuve ou d'occasion en remboursant une mensualité sur la base du montant financé et de la durée choisie.

Starterre Thuisbezorging
Advertentie bekijken
Nissan PRIMASTAR COMBI Primastar Combi L1H1 3.0t 2.0 dCi 170 S/S BVA9 Tekna Zéro km immatriculé
🇫🇷 FR

Nissan PRIMASTAR COMBI Primastar Combi L1H1 3.0t 2.0 dCi 170 S/S BVA9 Tekna Zéro km immatriculé

42.958 €
2008 j 30 km Diesel Automaat

Devenez propriétaire de votre automobile neuve ou d'occasion en remboursant une mensualité sur la base du montant financé et de la durée choisie.

Starterre Thuisbezorging
Advertentie bekijken
Nissan PRIMASTAR COMBI Primastar Combi L2H1 3.0t 2.0 dCi 170 S/S BVA9 Tekna Zéro km immatriculé
🇫🇷 FR

Nissan PRIMASTAR COMBI Primastar Combi L2H1 3.0t 2.0 dCi 170 S/S BVA9 Tekna Zéro km immatriculé

43.678 €
2008 j 30 km Diesel Automaat

Devenez propriétaire de votre automobile neuve ou d'occasion en remboursant une mensualité sur la base du montant financé et de la durée choisie.

Starterre Thuisbezorging
Advertentie bekijken
Nissan PRIMASTAR COMBI Primastar Combi L2H1 3.0t 2.0 dCi 170 S/S BVA9 Tekna Zéro km immatriculé
🇫🇷 FR

Nissan PRIMASTAR COMBI Primastar Combi L2H1 3.0t 2.0 dCi 170 S/S BVA9 Tekna Zéro km immatriculé

43.778 €
2008 j 30 km Diesel Automaat

Devenez propriétaire de votre automobile neuve ou d'occasion en remboursant une mensualité sur la base du montant financé et de la durée choisie.

Starterre Thuisbezorging
Advertentie bekijken
Nissan PRIMASTAR COMBI Primastar Combi L2H1 3.0t 2.0 dCi 170 S/S BVA9 Tekna Zéro km immatriculé
🇫🇷 FR

Nissan PRIMASTAR COMBI Primastar Combi L2H1 3.0t 2.0 dCi 170 S/S BVA9 Tekna Zéro km immatriculé

43.778 €
2008 j 30 km Diesel Automaat

Devenez propriétaire de votre automobile neuve ou d'occasion en remboursant une mensualité sur la base du montant financé et de la durée choisie.

Starterre Thuisbezorging
Advertentie bekijken
Nissan PRIMASTAR COMBI Primastar Combi L2H1 3.0t 2.0 dCi 150 S/S BVM N-Connecta Zéro km immatriculé
🇫🇷 FR

Nissan PRIMASTAR COMBI Primastar Combi L2H1 3.0t 2.0 dCi 150 S/S BVM N-Connecta Zéro km immatriculé

39.598 €
2008 j 30 km Diesel Handgeschakeld

Devenez propriétaire de votre automobile neuve ou d'occasion en remboursant une mensualité sur la base du montant financé et de la durée choisie.

Starterre Thuisbezorging
Advertentie bekijken
NISSAN PRIMASTAR
🇫🇷 FR

NISSAN PRIMASTAR

33.480 €
2030 j 20.983 km Diesel Handgeschakeld

Achetez cette NISSAN PRIMASTAR d'occasion reconditionnée 2.0 DCI 150 S/S TEKNA L1H1 2.8T 8PL AVEC 2 PORTES LAT, PACK DESIGN GARANTIE 04/2030 Diesel 8 places Qgris Boîte manuelle à 33 480 € avec Distinxion.

Distinxion PABU
Advertentie bekijken

Snelle gids om NISSAN PRIMASTAR tweedehands te kopen met realtime data

We analyseren prijzen, kilometerstanden en trends van NISSAN PRIMASTAR tweedehands

Wat is de gemiddelde prijs van tweedehands NISSAN PRIMASTAR?

29.897 €

Wat is de gemiddelde kilometerstand van tweedehands NISSAN PRIMASTAR?

79.724 km

Wat is het meest voorkomende bouwjaar van tweedehands NISSAN PRIMASTAR?

2008

Wat is het gemiddelde verbruik van tweedehands NISSAN PRIMASTAR?

Vanaf 5.90 l/100km

Welke brandstof is het populairst bij tweedehands NISSAN PRIMASTAR?

Diesel

Welke kleur is het populairst bij tweedehands NISSAN PRIMASTAR?

Gris

Wabiti

Vind het voertuig dat bij je past op Wabiti

Wabiti brengt duizenden advertenties op één plek samen, zodat vergelijken je geen tijd of context kost. Je kunt schakelen tussen auto's en motoren, verfijnen op merk, model, prijs, brandstof of kilometerstand en snel alleen de opties overhouden die echt een telefoontje waard zijn.

Het idee is niet om je meer advertenties te tonen, maar om je beter te laten beslissen. Daarom richten we ons op wat telt bij het kopen: of de prijs klopt met vergelijkbare auto's, hoeveel je bespaart ten opzichte van andere alternatieven en welke advertenties een grondiger blik verdienen.

Als je net begint met zoeken, helpt Wabiti je op weg. Heb je al een auto op het oog, dan helpen we je die snel in context te plaatsen, zodat je met meer overzicht en minder ruis verder kunt.

Vergelijk met context

Kijk niet alleen naar de prijs: plaats elke advertentie in context en zie snel welke opties meer aandacht verdienen.

Beslis sneller

Filter de ruis van de markt weg en ga direct van rondkijken naar beslissen welke auto echt bij jou en je budget past.

Neem contact op met meer overzicht

Wanneer een advertentie er goed uitziet, ben je beter voorbereid om met de verkoper te praten en je volgende stappen te bepalen.